Аналітика
Індекс відносин зі США, ЄС, Росією, Китаєм (TRUMAN Index)
12 жовтня 2017, 17:23
автор: Альона Гетьманчук, Леонід Літра, Сергій Солодкий

Індекс відносин (TRUMAN Index) є оцiнкою прогресу України у двостороннiх вiдносинах за ключовими зовнiшньополiтичними напрямами – ЄС, США, Китай, Росiя. Експерти Центру “Нова Європа” входять до групи експертів Індексу: Альона Гетьманчук (України-США), Сергій Солодкий (Україна-Росія) та Леонід Літра (Україна-ЄС).

У звіті представлено аналіз подій за кожним із напрямків, а також аналіз підходів країни-партнера (регіону) до України. Документ розкриває специфіку подій і містить оцінку факторів, що вплинули на репутацію країни. На основі викладених фактів автори зробили прогноз розвитку ситуації. Окрiм якiсного аналiзу, кожну подiю у двостороннiх вiдносинах оцiнено за шкалою вiд -10 до 10 балiв. Загальна оцінка напрямку – це сума балів, що характеризують цей напрямок протягом звітного періоду.

Важливою складовою дослідження є не тільки спостереження експертів, а й ексклюзивні інтерв’ю з представниками української влади, вітчизняними та іноземними дипломатами. Крім того, у документі враховано численні бесіди із зарубіжними лідерами думок, офіційними особами.

Журнал видається щоквартально. Детальніше на веб-сайті TRUMAN Agency.

Перший випуск (липень-вересень 2017)

Скорочена версія публікації (російською мовою).

Повна версія доступна тут.

Другий випуск (жовтень-грудень 2016)

Скорочена версія

Третій випуск (січень-березень 2017)

Скорочена версія публікації

Четвертий випуск (квітень-червень 2017)

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!