Події
Анонс! Публічна дискусія «Відверто про Україну і ЄС. Як бачать євроінтеграцію одесити?»
14 вересня 2018, 13:52

27 вересня Центр «Нова Європа» представить в Одесі соціологічне опитування про ставлення українців до європейської інтеграції. Після презентації відбудеться публічна дискусія «Відверто про Україну і ЄС. Як бачать євроінтеграцію одесити?».

Участь у дискусії візьмуть:

Альона Гетьманчук, директорка ЦНЄ;

Колебошин Сергій, Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації;

Юріс Пойканс, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвії в Україні;

Марек Шафін, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні (TBC);

Тарас Качка, Радник зі стратегічних питань Міжнародного фонду «Відродження, учасник переговорів щодо підготовки Угоди про асоціацію України з ЄС.

Під час заходу буде презентовано результати загальноукраїнського соціологічного опитування про сприйняття громадянами євроінтеграції, зокрема, якими є ознаки успішного руху до Євросоюзу; які перешкоди стоять для євроінтеграції на місцевому рівні; який рівень зближення з ЄС влаштовує Україну. Ми обговоримо результати цього дослідження, а також досягнення та проблеми європейської інтеграції на місцевому рівні, запропонуємо учасникам поділитися своїми поглядами щодо ролі України в майбутній Європі.
Наша мета – почути одеситів (громадських активістів, експертів, місцевих політиків, журналістів) щодо того, яких змін вдалося досягнути за останні роки у сфері євроінтеграції; які головні перешкоди на цьому шляху, а також які виклики наразі стоять перед Одесою.
За підсумками дискусії буде підготовлено аналітичний документ, який буде представлено як у Києві, так і столицях країн Євросоюзу.

Захід відбудеться у конференц-центрі «Термінал 42» (вул. Рішельєвська, 33) з 11:00 до 13:00. Початок реєстрації о 10:30.

Для участі у заході просимо зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/ToYXNpaamaeEDKB92

Контактна особа: Кривошеєв Дмитро (099 075 68 20, dmytro.kryvosheiev@neweurope.org.ua)

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!