Події
Чому вибори в Україні важливі для ЄС?
29 березня 2019, 11:29

 

«Вибори в Україні: виклики для усього регіону». Під такою назвою 28 березня відбулася публічна дискусія в Мілані (Італія), організаторами якої виступили провідний аналітичний центр ISPI – Італійський інститут міжнародних політичних досліджень та Центр «Нова Європа».

Наш аналітичний центр представляла заступниця директора Катерина Зарембо. Вона розповіла про передвиборчі розклади та можливі сценарії розвитку подій після першого та другого туру, а також відповіла на близько десятка запитань, які стосувалися характеристики ідеологій кандидатів у президенти, стратегії реінтеграції Донбасу, ролі релігії в Україні та можливості третього майдану.

 

 

У рамках дискусії аналітикині ЦНЄ та ISPI Катерина Зарембо та Елеонора Тафуро представили свій аналітичний документ «Українські вибори: чому це важливо для ЄС (та Італії)».

ISPI – один із найвпливовіших аналітичних центрів світу, який займається аналізом міжнародних відносин. Згідно з рейтингом Пенсильванського університету, ISPI – найпотужніший think tank в Італії.

Представники міланської громади зазначали, що в Італії в цілому і в Мілані зокрема заходи, присвячені Україні, фактично не проводяться. При цьому інтелектуальний запит на них є чималий – у дискусії, організованій ISPI і ЦНЄ, взяли участь понад сто учасників.

Дискусія у Мілані – перший публічний захід у рамках ширшої ініціативи Центру «Нова Європа», мета якого полягає в налагодженні тіснішої співпраці з провідними аналітичними центрами країн Західної Європи. На черзі – подібні заходи у Німеччині та Франції.

 

Виможете пререглянути відеозапис дискусії (італійською мовою).

 

Захід відбувся в рамках проекту «Європеїзація поза процесом» за підтримки Фонду Інституту відкритого суспільства (Foundation Open Society Institute, FOSI). Ідеї, озвучені під час дискусії, є винятковою відповідальністю організаторів i не обов’язково відображають погляди FOSI.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!