Ми у медіа
Рейтинг євроінтеграції регіонів України у 2020 році
2 жовтня 2020, 18:07
автор: Тетяна Левонюк

 

«Більша частина індикаторів дослідження «Євромапа України-2» стосуються ширшого розуміння європейської інтеграції. Зокрема, йдеться про спільні культурні або екологічні проєкти за підтримки ЄС, кількість професійних обмінів студентів та їх стажувань у країнах ЄС тощо,» – зауважила у своєму інтерв’ю для Емігрантського радіо Тетяна Левонюк.

«Євромапа України-2» не задумувалась тільки як дослідження про оцінку діяльності ОДА або губернаторів, тому що результати, які ми демонструємо у цьому дослідженні, є спільними зусиллями всіх місцевих органів влади, закладів вищої освіти, регіональних громадських організацій тощо. Це командна робота і командний результат.»

 

Переглянути інтерв’ю можна тут:

Рейтинг євроінтеграції регіонів України у 2020 році.

Програма «Моя Європа» з ведучою Валентиною БіланТема: Рейтинг євроінтеграції регіонів України у 2020 році. Як регіони від Львова до Луганська інтегруються до ЄС?Гостя: Марія Левонюк, екпертка центру «Нова Європа» https://www.facebook.com/tatiana.levonukЯке євроінтеграційне обличчя України? Про презентацію дослідження «Євромапа України-2», що має стати дороговказом і стимулом для євроінтеграційних процесів у нашій країні слухайте в ефірі нашої програми.

Gepostet von Емігрантське радіо am Freitag, 2. Oktober 2020

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!