Ми у медіа
Росія примушує Україну до поступок: експерт назвав важіль впливу
29 січня 2020, 14:22
автор: Леонід Літра

Коментар Лео Літри для “Сегодня”.

 

Бойовими діями на Донбасі Росія намагається схилити Київ до поступок в питанні врегулювання конфлікту на умовах Москви. Про це розповів в коментарі сайту “Сьогодні” старший аналітик Центру “Нова Європа” Лео Літра.

За словами експерта, малоймовірно, що на цьому етапі Росія піде на реалізацію стовідсоткового придністровського сценарію на Донбасі, який передбачає заморозку конфлікту.

“Один з важливих важелів впливу Росії на Україну – це саме військові дії на Донбасі. На думку Москви, це повинно мотивувати Київ йти на поступки, на ту модель врегулювання, яка прийнятна для Росії. Тому, думаю, Росія побоюється, що якщо вони припинять бойові дії, то Україна зможе дозволити собі довгу стратегію врегулювання з урахуванням захисту інтересів України в цьому процесі”, – сказав Лео Літра.

Детальніше про це читайте в матеріалі “Шанс на мир чи пастка Кремля: чи закінчиться війна на Донбасі”.

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський розповідав в інтерв’ю ізраїльському телеканалу, що бойовики, причетні до загибелі людей на Донбасі, не будуть прощені і повинні бути покарані за законами України. Говорячи про врегулювання конфлікту, Зеленський зазначив, що тільки Росія може вивести війська з окупованого Донбасу.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!