Ми у медіа
Світ відступив на три кроки назад у боротьбі з російським імперіалізмом
5 липня 2018, 12:55
автор: Сергій Солодкий

Для Путіна сам факт зустрічі з Трампом є політичною перемогою. Росія буде користуватися моментом, щоб демонструвати свою велич, зазначив перший заступник директора ЦНЄ Сергій Солодкий.

“Мовляв, з нею рахуються провідні політики світу. Немає сенсу, чи буде якась домовленість між сторонами. Від початку агресії РФ проти України Захід проводить досить неоднозначну політику. Такі собі гойдалки. Роблять крок вперед і запроваджують санкції. Потім два кроки назад – зустрічаються з Путіним, домовляються про будівництво скандального “Північного потоку-2″. Це давало неправильний сигнал російському президенту. Він сприймає Захід слабким. Думає, що може продовжувати агресивну політику. Якби позиція світу була чіткою та єдиною, не сталося б ні анексії Криму, ні війни на Донбасі”, – говорить він.

Зустріч Трампа та Путіна – це три кроки назад у боротьбі з російським імперіалізмом, вважає Сергій Солодкий.

“З одного боку висилають російських дипломатів через отруєння Скрипалів. З іншого – провідні світові лідери, як то Макрон, Меркель тепер і Трамп, спокійно зустрічаються з Путіним.

Президент Америки може багато чого пообіцяти Путіну. Але від нього залежить далеко не все. Може спробувати повернути РФ до “Великої вісімки”, але інші лідери проти. Він може намагатися зняти санкції, але Конгрес не дозволить. Запобіжники заважатимуть йому грати на руку Кремлю”, – додає міжнародник.

Оригінал матеріалу читайте на сайті Gazeta.ua

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!