Події
Оголошення про проведення Клубу ЦНЄ
21 травня 2019, 16:32

Центр «Нова Європа»оголошує конкурс на послуги із організації та забезпечення проведення заходу клубного формату.

Місія Центру «Нова Європа» полягає в розробці аналітичних досліджень та здійсненні проектної діяльності для просування європейських стандартів та практик в Україні, а також для збереження підтримки лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО європейської та євроатлантичної перспективи України.

Організація очікує отримати повний пакет послуг, що забезпечують організаційні питання проведення заходу клубного формату.

Клубний формат передбачає високий рівень забезпечення організаційних питань, вітальний кафа-брейк, дискусію у форматі круглого столу та міні-фуршет після закінчення дискусії.

Послуги із зовнішньої незалежної оцінки передбачають (але не виключно):

  1. Оренду місця проведення заходу клубного формату.
  2. Харчування (1 кава-брейк та 1 міні-фуршет).

Орієнтовна дата проведення заходу клубного формату – 10 червня 2019 року. Орієнтовна тривалість заходу 3 (три) год. Кількість учасників 20-25 (двадцять-двадцять п’ять).

Час початку оцінювання пропозицій – з 27 травня 2019 року.

До участі у тендері запрошуютьсяюридичні особи, фізичні особи-підприємці, незалежні консультанти – фізичні особи.

Постачальник, який має намір взяти участь у тендері, повинен до 27 травня 2019 року (включно) надіслати на електронну скриньку, вказану нижче, такий перелік документів (вказавши у темі листа «Тендер: послуги з організації проведення заходу клубного формату»):

  1. Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, витяг з Реєстру платників єдиного податку, інші документи за наявності).
  2. Інформацію щодо вартості послуг/тендерну пропозицію: детальний перелік послуг та їх вартість з вказанням терміну виконання роботи та умов оплати (пост/передоплата, усі агентські та інші комісії, у разі наявності). Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку/аркуші із актуальними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.

Критерії відбору:

  • професійний досвід організацій/підприємців, що подають пропозиції;
  • досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;
  • вартість послуг;
  • інші додаткові переваги.

Розгляд поданих документів здійснюватиметься по мірі їх отримання. Ви можете отримати інформацію щодо того, чи схвалена ваша пропозиція після 30 травня 2019 року.

Контактна особа: Анастасія Штанєва

e–mailanastasiia.shtanieva@neweurope.org.ua

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!