Події
Оголошення щодо проведення внутрішньої стратегічної сесії
21 листопада 2018, 16:28

Центр «Нова Європа» оголошує конкурс на послуги із організації та забезпечення проведення внутрішньої стратегічної сесії.

Місія Центру «Нова Європа» полягає в розробці аналітичних досліджень та здійсненні проектної діяльності для просування європейських стандартів та практик в Україні, а також для збереження підтримки лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО європейської та євроатлантичної перспективи України.

Організація очікує отримати повний пакет послуг, що забезпечують організаційні питання проведення внутрішньої стратегічної сесії.

Послуги із зовнішньої незалежної оцінки передбачають (але не виключно):

  1. Оренду місця проведення стратегічної сесії.
  2. Організацію проїзду учасників до місця проведення (за потреби).
  3. Харчування (1 сніданок, 1 кава-брейк та 1 обід).

Орієнтовна дата проведення стратегічної сесії – 22 грудня 2018 року. Орієнтовна тривалість стратегічної сесії 6 (шість) год. Кількість учасників 8 (вісім).

Час початку оцінювання пропозицій – з 1 грудня 2018 року.

До участі у тендері запрошуються юридичні особи, фізичні особи-підприємці, незалежні консультанти – фізичні особи.

Постачальник, який має намір взяти участь у тендері, повинен до 1 грудня 2018 року (включно) надіслати на електронну скриньку, вказану нижче, такий перелік документів (вказавши у темі листа «Тендер: послуги з організації проведення стратегічної сесії»):

  1. Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, витяг з Реєстру платників єдиного податку, інші документи за наявності).
  2. Інформацію щодо вартості послуг/тендерну пропозицію: детальний перелік послуг та їх вартість з вказанням терміну виконання роботи та умов оплати (пост/передоплата, усі агентські та інші комісії, у разі наявності). Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку/аркуші із актуальними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.

Критерії відбору:

  • професійний досвід організацій/підприємців, що подають пропозиції;
  • досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;
  • вартість послуг;
  • інші додаткові переваги.

Розгляд поданих документів здійснюватиметься по мірі їх отримання. Ви можете отримати інформацію щодо того, чи схвалена ваша пропозиція після 7 грудня 2018 року.

Контактна особа: Ольга Лимар

e–mailinfo@neweurope.org.ua

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!