Події
“Просування реформ в регіони: історії успіху”
17 грудня 2019, 11:31

У регіонах є попит на пояснення євроінтеграції та євроінтеграційних реформ – таким став один з ключових висновків першої панелі конференції “Просування реформ в регіони: історії успіху”, спікером якої виступив заступник директора Центру “Нова Європа” Сергій Солодкий. Захід було організовано спільно Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та виданням “Європейська правда”.

Сергій Солодкий презентувава унікальне дослідження Центру “Нова Європа” “Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей“. Ключові тези спікера:

 

  • “Ми відчуваємо підтримку євроінтеграції і на рівні уряду, і на рівні областей. Якщо шість років тому деякі представники місцевої влади погрожували нам розправою, сьогодні з цих регіонів ми отримали одні з перших пропозицій провести презентацію нашого проекту “Євромапа”.

 

  • Європейська інтеграція – це ширше, ніж Угода про асоціацію. Ми звикли починати звітування про євроінтеграцію з економічного блоку. Центр “Нова Європа” вчинив так само, коли створював “Євромапу” – рейтинг європейської інтеграції. Але ми зосередилися не лише на торговельних показниках, охопивши освіту, гендерну рівність, комунікацію євроінтеграції тощо”.

 

  • Євроінтеграційні успіхи є по всій Україні і потрібно розказувати про це українцям. Давайте не зосереджуватися лише на звичних, традиційних індикаторах євроінтеграції, а розширювати їх перелік, прислуховуючись до українців.”

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!