Події
ЦНЄ отримав нагороду разом із партнерами з Румунії, Грузії та Молдови
12 грудня 2018, 15:30

Форум аналітичних центрів Східного партнерства 2018 (Eastern Partnership Think Tank Forum 2018) отримав Премію Щорічної асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП).

12 грудня у Тбілісі (Грузія) Форум громадянського суспільства Східного партнерства відзначив Форум аналітичних центрів Східного партнерства 2018 сертифікатом (“Re-Granting Award Certificate 2018”) як кращий проект в рамках ФГС СхП 2018 року.

Метою даної нагороди є заохочення проектів, які протягом 2018 року досягли видатних результатів.

Форум аналітичних центрів Східного партнерства 2018, який відбувся 14-16 листопада у Бухаресті (Румунія), був організований Центром «Нова Європа» разом із румунським аналітичним центром «Експерти з питань безпеки та глобальних справ» (Experts for Security and Global Affairs), «Інститутом європейської політики та реформ» (Institute for European Policies and Reforms, Молдова) та «Грузинським інститутом стратегічних досліджень» (Georgian Institute for Strategic Studies).

На цьому формі Центр «Нова Європа» представляли перший заступник директора ЦНЄ Сергій Солодкий та старший аналітик ЦНЄ Лео Літра.

У заході взяли участь більше 25 експертів з країн Східного партнерства та Європейського Союзу, а також майже 100 інших учасників. Форум був спрямований на вирішення поточних проблем та визначення майбутніх перспектив політики Східного партнерства.

ЦНЄ разом із організаціями-партнерами стоїть біля витоків Форуму аналітичних центрів Східного партнерства. Сьогоднішня нагорода – це визнання зусиль, які команда Центру «Нова Європа» спрямовувала на координацію зусиль аналітичних центрів у регіоні Східного партнерства, сприяючи постійному діалогу між аналітичними центрами у країнах Східного партнерства та ЄС, а також співпраці з усіма стейкхолдерами у регіоні Східного партнерства.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!