Наглядова рада

Олена Бетлій, українська історикиня, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія». Фахівець з історії польсько-українських відносин у XX столітті та соціальної історії Києва в роки Першої світової війни. Фахівець з історії польсько-українських стосунків у XX столітті, історії дипломатії, урбанології, досліджує дискурсивні практики европейського простору та політику ідентичностей у контексті евроінтеґраційних процесів.

У 2002 році отримала ступінь магістра у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

У 2003 році захистила дисертацію на звання кандидата історичних наук в Інституті української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського НАН України, дисертація була присвячена політиці Польщі та Чехословаччини щодо українського питання в 1919—1923 роках.

У 2005—2006 роках стажувалася в Іллінойському університеті в Чикаго за стипендією Програми Фулбрайта, досліджувала дискурс Центральної Європи та вплив політики ідентичностей на євроінтеграцію центральноєвропейських країн.

У 2006—2007 роках працювала в Дипломатичній академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ, з 2006 року почала викладати у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

У 2007—2013 роках керувала Центром польських та європейських студій ім. Єжи Гедройця.

Юлія Хобан (Кононенко) отримала науковий ступінь Ph.D. у Рутгерському університеті (Rutgers University) за спеціальністю “Глобальні відносини” (Global Affairs).

Юлія викладає у Школі гуманітарних і соціальних наук Коледжу Нью-Джерсі (The College of New Jersey).

Її наукові інтереси зосереджені на питаннях залучення дітей до збройних конфліктів, міжнародного права та стратегій неурядових організацій.

Юлія також отримала ступінь магістра у Школі міжнародних досліджень Йозефа Корбеля (Joseph Korbel School of International Studies) за спеціальністю “Міжнародний розвиток” (International Development).

Дайске Кітаде, аналітик Інституту стратегічних досліджень Міцуї (Mitsui Global Strategic Studies Institute) департаменту Європи та СНД відділу глобальних економічних та політичних досліджень. Раніше працював на посаді аташе у посольствах Японії в Україні та Молдові.

Освіта: ступінь магістра за спеціальністю «Лінгвістика» Токійського університету (University of Tokyo); закінчив програму Ph.D без отримання наукового ступеню у Токійському університеті.

Дослідницькі інтереси: Україна, Росія та інші держави пострадянського простору.

Дайске володіє англійською, українською та російською мовами.