«Нова Європа»: думки українських інтелектуалів
У Львові під час Форуму видавців відбулась презентація збірки есеїв інтелектуалів «Нова Європа», ініційована Центром «Нова Європа» та «Видавництвом Старого Лева»
21 вересня 2018
«Мотиватор до реформ в Україні» та «Форт Трамп»
Директорка ЦНЄ Альона Гетьманчук про 250 млн доларів безпекової допомоги від США та розміщення в Польщі американських військових
20 вересня 2018
«Нова Європа» у регіонах: ЦНЄ проведе заходи у вересні у Львові, Одесі та Херсоні
Анонс заходів Центру «Нова Європа» у вересні
18 вересня 2018
Конкуренти України чи двері до ЄС: чим може стати для нас ініціатива Тримор’я
Яким же має бути підхід України до Тримор’я та як краще використовувати наявні можливості?
18 вересня 2018
«Ініціатива трьох морів»: проміжна ланка євроінтеграції для України?
«Ініціатива трьох морів» може стати проміжною ланкою інтеграції для України до Євросоюзу та НАТО, але задля цього Києву слід докладати більше активних дипломатичних зусиль у рамках даного проекту.
17 вересня 2018
Аналітика
«Ініціатива трьох морів»: проміжна ланка євроінтеграції для України
Якими є вікна можливостей для України в проекті на сьогодні і яким повинен бути загальний підхід нашої країни до «Ініціативи трьох морів»?
17 вересня 2018
TRUMAN Index: Відносини Україна-Росія
Нинішній звітний період довів марність сподівань, що з’явилися півроку тому: процес обміну заручниками знову заблоковано; про миротворчу місію говорять, проте Росія не виявляла жодних ознак готовності до компромісів
7 вересня 2018
TRUMAN Index: Відносини Україна-ЄС
Упродовж досліджуваного періоду відносини між Україною та ЄС залишалися дуже насиченими. На відміну від попереднього кварталу, цього разу співпраця була зосереджена на конкретних питаннях і носила часто технічний характер, із меншим акцентом на політичних та публічних заявах, з більшим – на практичних процесах.
5 вересня 2018
TRUMAN Index: Відносини Україна-США
Значно більше, ніж за часів Обами, складається враження двох американських політик щодо України: США загалом і президента США зокрема. Схоже, українській стороні за президентства Дональда Трампа варто бути готовою до ефекту «американських гірок» у відносинах зі Сполученими Штатами: коли позитивні рішення та заяви Вашингтона змінюватимуть негативні.
4 вересня 2018
Архів публікацій
Проекти
Центр «Нова Європа» спільно з «Українсько-Єврейською зустріччю» провели конференцію “Досвід державотворення Ізраїлю: уроки для України”. Метою конференції була передача досвіду Ізраїлю у різних галузях державотворення українським державним службовцям та ознайомлення діячів Ізраїлю з політичною ситуацією в Україні.
26 липня 2018
У рамках рубрики «Нова Європа» цікавиться ми представлятимемо думки провідних іноземних експертів щодо актуальних питань зовнішньої політики України
6 червня 2018
У січні 2018 року Центр «Нова Європа» оголосив про початок масштабної ініціативи з підготовки візії Нової Європи з позиції України. #NewEuropeVision
22 лютого 2018

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!