Стажери

Тетяна Левонюк – бакалавр зі спеціальності “Міжнародні відносини” Білоруського державного університету (Факультет міжнародних відносин), з вересня 2017 року навчається на магістерській програмі “Зовнішня політика”  Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка. Під час навчання на бакалавраті брала участь у багатьох семінарах, тренінгах та освітніх проектах, має досвід громадської діяльності.

Володіє англійською та французькою мовами, вивчає іспанську та корейську.

Дослідницькі інтереси: Європейський Союз, європейська політика України, зовнішня політика Франції, відносини НАТО – ЄС, Східна Європа, Організація Об’єднаних Націй.

Період стажування: квітень – вересень 2018 року.

«Завдяки конкурсу “Стажування студентів вищих навчальних закладів на базі аналітичних центрів” я отримала можливість  пройти стажування у Центрі “Нова Європа”.  Вибір місця стажування був від самого початку визначений, оскільки серед усіх запропонованих центрів саме тематика досліджень Центру “Нова Європа”, його пріоритетів і методів роботи – це те, що мені було найближче по дослідницьким інтересам. Крім того, це прекрасне середовище для професійного зростання, адже організація займається саме  проблемами зовнішньої політики України, поширенням знань про ЄС в Україні та навпаки. Тому стажування в Центрі “Нова Європа” – це унікальна можливість для мене отримати свій перший досвід роботи за фахом, і я щиро вірю,  що  “Нова Європа” стане потужною силою, яка зможе допомогти українському суспільству зробити крок в сторону свого європейського майбутнього»

Сніжана Дяченко – студентка магістерської програми з історії Національного університету “Києво-Могилянська академія”. За програмою мобільності Erasmus+ протягом одного семестру навчалася в Центральноєвропейському університеті в Угорщині. Учасниця Асоціації випускників Єврошколи (EU Study Days).

Завдяки перемозі в конкурсі “Стажування для студентів в аналітичних центрах”, що є компонентом “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні” Міжнародного фонду “Відродження”, отримала можливість протягом 6 місяців стажуватися в Центрі “Нова Європа” в якості молодшої аналітикині.

Дослідницькі інтереси: історія Центрально-східної Європи ХХ ст., сучасна міжнародна політика (зокрема, зовнішня політика ЄС, відносини України з ЄС), транснаціональна міграція.

Період стажування: квітень – вересень 2018 року.

«Для мене, як для студентки, стажування в Центрі “Нова Європа” видається своєрідним трансформаційним трампліном. По-перше, це унікальна нагода долучитись до професійного середовища експертів-міжнародників, які сприяють європейським змінам в країні і разом з тим розтлумачують суспільству складні політичні рішення. По-друге, це можливість отримати добрий “вишкіл” з якісного аналітичного опрацювання різних аспектів українсько-європейських відносин, формулювання слушних висновків і порад для реформування і вдосконалення українських політичних та соціальних реалій. Таким чином, стажування в Центрі “Нова Європа” – це, перш за все, можливість стати частиною того середовища, яке віддає свої інтелектуальні здібності на службу якісним змінам в Україні»

Олександра Панова – спеціальний кореспондент телерадіокомпанії «Суспільне мовлення». Випускниця Києво-Могилянської академії за спеціальністю «Політологія: Німецькі та європейські студії». Випускниця університету імені Фрідріха Шиллера (Йена, Німеччина) за тією ж спеціальністю. Випускниця сертифікатної міждисциплінарної програми з антикорупційних студій від ACREC та Києво-Могилянської академії. Учасниця Гарвардської моделі ООН 2018 в Панама-Сіті.

Дослідницькі інтереси: виборча поведінка, українська партійна система, електоральна волатильність, партійна ідентифікація виборця.

Період стажування: листопад – грудень 2018 року

Вікторія Омельяненко студентка спеціальності “Міжнародна інформація” в Інституті міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка. Посол Європейської молоді в Україні в рамках проекту EU Neighbours East. Цього року стала випускницею програми Представництва ЄС в Україні  – 27 сесії EU Study Days. Учасниця 9-го набору Відкритого Університету Реформ.

Період стажування: квітень – червень 2019 року

 

 

 

«Стажування в Центрі «Нова Європа» стало для мене прекрасною можливістю для саморозвитку і допомогло чітко визначитися із професійною сферою, у якій я надалі хочу зростати та розвиватися. Центр – це, перш за все, середовище фахових експертів-міжнародників, які завжди допоможуть та дадуть професійну пораду, підтримають ініціативу та із вдячністю оцінять найменшу твою роботу. Надзвичайно рада була знаходитись в оточенні людей, які відданістю своїй справі по-справжньому надихають та мотивують працювати над собою 24/7. Дякую Центру за те, що за такий короткий час я змогла  відчути себе частиною команди професіоналів, отримала перші навички з аналітичної роботи та досвід у сфері своїх інтересів та майбутньої спеціальності».

Катерина Бойко учасниця 9-го набору Відкритого університету реформ. Співорганізатор проекту Medical Networking.Була на трьох стажуваннях за кордоном за програмою професійних обмінів. Лікар-інтерн за спеціальністю “Внутрішні хвороби”. Працювала в ГО “УМСА”. Спершу була головою відділу PR, згодом розпочала свій власний проект “CardiologyInUse”. Головним напрямком роботи в асоціації була медична освіта. 

Період стажування: квітень – червень 2019 року

 

 

 

«Одного разу, сидячи в ординаторській відділення вроджених вад серця, кардіохірурги мені сказали одну важливу річ – “80% твого успіху буде залежати від оточення, в якому ти будеш працювати”. Згодом я зрозуміла, що це твердження екстраполюється на всі інші сфери. Я це яскраво відчула, проходячи стажування в Центрі “Нова Європа”. Надзвичайно приємно знаходитися серед людей, які поважають тебе та твій час, дають завдання, які допомагатимуть розвиватися та набувати нових знань та навичок. І, що не менш важливо, завжди тобі вдячні за найменшу твою роботу. 2 місяці дуже швидко промайнули, але я дуже рада, що змогла їх провести в сім’ї, яка з теплом мене прийняла».

Маріанна Фахурдінова – фахівець з міжнародних відносин та фахівець з перекладу (ступінь бакалавра) Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, здобуває ступінь магістра за спеціалізацією “Європейські студії” в ІМВ КНУ. Випускниця школи міжнародної журналістики Guildhall та програми професійного розвитку НАТО “YOUNG UA”.

Голова молодіжної громадської організації “Центр безпекових ініціатив”, співорганізатор програми менторства для молоді “14:35”, організатор театральних вистав “Pygmalion” та “The Mousetrap” в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка.

Учасниця конференцій, моделей та форумів, присвячених сучасним проблемам ООН, НАТО та ЄС в Україні та закордоном.

Дослідницькі інтереси: безпекова політика, гібридні впливи та дезінформація, євроатлантична інтеграція України, співпраця Україна-НАТО, безпекові проекти ЄС.

Період стажування: січень-червень 2019 року

“На останніх курсах бакалаврату я здобула спеціалізацію «Аналітичні розробки в галузі міжнародних відносин», а тому одразу дуже зацікавилась можливістю пройти стажування в аналітичному центрі та відчути смак аналітичної роботи на практиці. Стажування в Центрі «Нова Європа», яке стало моїм першим досвідом роботи за фахом, допомогло підтвердити правильність свого вибору, а щоденна робота у теплому та відкритому колективі професіоналів подарувала мені надзвичайно корисний та приємний досвід”.