Події
Альона Гетьманчук взяла участь у зустрічі з Гайко Маасом
30 травня 2019, 16:50

Директорка Центру «Нова Європа» Альона Гетьманчук взяла участь у зустрічі з міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом, організованій у резиденції Надзвичайного та Повноважного Посла Ернста Райхеля.

В обговоренні з українського боку брали участь представники неурядового сектору, політики, які вболівають за впровадження реформ в Україні.

Міністр закордонних справ Маас здійснює візит в Україну разом із французьким колегою Жаном-Івом Ле Дріаном. Ключова ціль візиту – переговори з Президентом України Володимиром Зеленським. Франція і Німеччина разом працюють у Нормандському форматі та з 2014 року докладають зусилля для розв’язання українсько-російського конфлікту.

Альона Гетьманчук представляла Центр «Нова Європа», який підготував низку аналітичних документів із рекомендаціями новій владі. Директорка ЦНЄ є авторкою циклу аналітичних коментарів «ЗеДипломатія для ЗеПрезидента» щодо викликів і можливостей для нового українського лідера в сфері зовнішньої політики. Ознайомитися з повним текстом аналізу можна за цим посиланням.

 

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!