Аналітика
Коронавірусна дипломатія: Як міжнародні партнери допомагають Україні боротися з COVID-19?
7 травня 2020, 13:00
автор: Тетяна Левонюк

 

Аналітична довідка Тетяни Левонюк про допомогу, яку закордонні партнери надають Україні для боротьби з коронавірусом. PDF-версія документа доступна тут.

 

“Вісім тижнів Україна знаходиться на карантині, намагаючись подолати пандемію коронавірусу. У ці часи надзвичайно цінною є солідарність та допомога партнерів. Цікаво, що 34% українців, за даними опитування КМІС, вважають, що найбільш ефективно Україні у боротьбі з пандемією коронавірусу може допомогти Китай. Водночас, лише 10% обрали ЄС, а 8,7 % – США. Втім, брак систематизованої інформації не дозволяє говорити про те, що Китай є ключовим донором України під час пандемії. Отже, хто насправді допомагає Україні впоратися з кризою та яким чином?”.

 

Центр “Нова Європа” також підготував відповідну інфографіку:

 

Ця аналітична довідка підготовлена Центром «Нова Європа» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст довідки є винятковою відповідальністю Центру «Нова Європа» та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!