Аналітика
Еволюція російської гібридної війни: Україна
2 лютого 2021, 11:00
автор: Катерина Зарембо, Сергій Солодкий

Як еволюціонували методи гібридной війни Росії? Перший заступник директора Сергій Солодкий та асоційована аналітикиня Центру “Нова Європа” Катерина Зарембо проаналізували кейс України в рамках дослідження “Еволюція російської гібридної війни” (“The Evolution of Russian Hybrid Warfare”), ініційованого американським аналітичним центром Center for European Policy Analysis (CEPA).

Дослідження стало спільним напрацюванням аналітиків із України, Естонії, Великої Британії, а також держав-членів ЄС та НАТО. “Після здобуття незалежності та особливо після 2014 року Україна продемонструвала надзвичайну стійкість, варту детального аналізу”, – зауважують аналітики “Нової Європи”. Йдеться, зокрема, про стійкість до російських гібридних атак на українську політику, військову сферу, економіку, соціальну структуру та інформаційний простір.

Дослідження Зарембо та Солодкого пояснює успіхи України у гібридній війні з Росією, аналізує виклики, з якими зіштовхнулась наша держава, та описує уроки, вивчені в ході цієї війни. Із повним дослідженням аналітиків ЦНЄ можна ознайомитися за цим лінком.

Усі матеріали, підготовлені Center for European Policy Analysis (CEPA), можна знайти за цим посиланням.

 

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!