Аналітика
Грузинсько-українська мрія: чи вдасться зменшити емоційність у відносинах Києва та Тбілісі?
28 жовтня 2020, 09:00
автор: Ганна Мєдвєдєва

 

Полісі бріф Ганни Мєдвєдєвої про те, які можливості для українсько-грузинських відносин створюють парламентські вибори у Грузії.

PDF-версію документа можна знайти тут.

Скорочену версію дослідження опублікувала також “Європейська правда”.

 

“Чому парламентські вибори-2020 у Грузії важливі для України? Відносини між країнами в останні 15 років певною мірою залежали від домінування в грузинському парламенті однієї з основних партій, мали нерівний характер й часом вибудовувались навколо особистостей. Грузинські вибори-2020 відбудуться за новою системою, яка ускладнює монополізацію влади та підвищує шанси на створення коаліційного парламенту з урахуванням інтересів різних політичних сил. Відтак оновлення грузинського парламенту може відкрити можливість для України та Грузії надати відносинам нової, більш конструктивної динаміки.”

 

 

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції викладені у цій публікації є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду “Відродження” та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!