Аналітика
Пріоритети і очікування України та Німеччини: Як зробити двосторонні відносини більш сталими
17 червня 2020, 12:40
автор: Альона Гетьманчук, Сергій Солодкий

 

Спільне дослідження Центру Нова Європа та Інституту європейської політики (Берлін) про очікування українських та німецьких десіжнмейкерів один від одного. PDF-версія документа доступна тут.

Директорка “Нової Європи” Альона Гетьманчук та перший заступник директора Сергій Солодкий презентували результати дослідження під час Другого німецького сніданку, закритого онлайн-заходу, у якому взяли участь участь представники уряду України, МЗС, Офісу президента, провідних українських та німецьких аналітичних центрів.

 

«Який стан справ у співпраці між Німеччиною і Україною після першого року президентства Володимира Зеленського? Який вплив справляє на двосторонні відносини зміна політичного ландшафту в Україні, адже змінився не лише президент, а й радикально оновився парламент, було змінено уряд? Які очікування і виклики існують щодо цих відносин і до якої міри створено належне підґрунтя для майбутнього сталого співробітництва між Німеччиною і Україною?

 Щоб відповісти на всі поставлені запитання, автори цього аналітичного документа провели інтерв’ю з німецькими та українськими можновладцями упродовж лютого і березня 2020 року. (…) На основі інтерв’ю були проаналізовані пріоритети співпраці, виклики й очікування з боку України і Німеччини. Оскільки інтерв’ю дозволили застосувати індуктивний підхід, автори змогли визначити аспекти відносин, які були проаналізовані окремо двома командами аналітиків (у Берліні і Києві).»

 

 

Публікація “Пріоритети і очікування України та Німеччини: Як зробити двосторонні відносини більш сталими” була розроблена на кошти, надані Open Society Initiative for Europe у рамках ініціативи Європеїзація поза процесом (Europeanisation beyond the Process). Роботу над публікацією координувала також команда Policy Hub при Інституті європейської політики.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!