Аналітика
Україна після виборів у США. Коментарі американських експертів
23 жовтня 2020, 18:00
автор:

 

Документ видано в рамках традиційної рубрики Центру “Нова Європа цікавиться”.

PDF-версія документа доступна тут.

 

Як майбутня адміністрація Дональда Трампа або Джо Байдена впроваджуватиме зовнішню політику США щодо України після президентських виборів 2020 року? Як новий президент США розвиватиме відносини з ЄС, зокрема й на євроатлантичному треці? Чи може Київ розраховувати на більшу підтримку США у протидії російській агресії? Центр «Нова Європа» поставив ці запитання видатним американським експертам у рамках традиційної рубрики «Нова Європа цікавиться…», яка цього разу присвячена президентським виборам у США.

Лейтмотив експертних рекомендацій: українська держава має досягнути успіхів у реалізації реформ, насамперед у сфері боротьби з корупцією. Саме така Україна стане рівноправним союзником США незалежно від того, хто очолить Білий дім.

 

Колонки експертів також опублікувала “Європейська правда”:

 

 

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції викладені у цій публікації є позицією автора та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження», Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!