Аналітика
Як протидіяти російському впливу у Франції
14 травня 2019, 13:24
автор: Леонід Літра

Дискусійна записка старшого аналітика ЦНЄ Леоніда Літри про успішні історії протидії підривній діяльності Росії у Франції. Доступна англійською мовою за цим посиланням.

Записка була підготовлена минулого року як частина більшого проекту, який ставив за мету проаналізувати слабкі сторони гібридної війни, яку Росія веде в країнах Європейського Союзу. Висновки дослідження стануть у нагоді для подальшої протидії російським втручанням, для взаємодії України та країн Євросоюзу, аби мінімізувати майбутні гібридні інтервенції Кремля. ЦНЄ обрав шість країн для глибинного аналізу: Німеччину, Італію, Францію, Грецію, Польщу і Угорщину. Наразі ми публікуємо “кейси” по кожній країні.

Порівняльний аналіз історій протидії підривній діяльностій Росії у шести країнах під назвою “Атрофія трофеїв” було презентовано 10 грудня 2018 року. Текст документа можна знайти тут.

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції, викладені у цій публікації, є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!