Аналітика
Якою має бути майбутня стратегія Заходу щодо російської агресії в Україні?
18 лютого 2019, 11:03
автор: Центр "Нова Європа"

П’ять років тому почалася російська агресія проти України, спочатку у Криму, а потім на Сході. Незважаючи на численні спроби України та її західних партнерів відновити суверенітет та територіальну цілісність України, Росія не виявила волі зупинити конфлікт, а кількість загиблих наразі сягає понад 13 000 осіб. У 5-у річницю російської агресії в Україні ми запитуємо себе: що дали нам ці роки в плані успіхів та невдач?

Продовжуючи рубрику “Нова Європа” цікавиться, Центр “Нова Європа” звернувся до відомих закордонних аналітиків із такими питаннями:

  • Якими є ключові досягнення Заходу щодо підтримки України проти російської агресії?
  • Якими є ключові недоліки західної політики?
  • На вашу думку, якою має бути майбутня стратегія Заходу щодо російської агресії проти України?

У цьому аналітичному коментарі ви можете ознайомитися з аргументами таких експертів: Матьє Булег, науковий співробітник, Програма з вивчення Росії та Євразії, Chatham House (Сполучене Королівство); Стівен Пайфер, стипендіат Вільяма Дж. Перрі у Стенфордському університеті,
позаштатний аналітик Brookings Institution (США), посол США в Україні (1998-2000); Сюзан Стюарт, старший науковий співробітник, Німецький інститут міжнародних відносин та безпеки (Німеччина); Флоран Пармантьє, керівник Лабораторії політичних досліджень (Sciences
Po), асоційований експерт в Паризькому центрі з питань геополітики (HEC Paris, Франція) та Даніель Шеліґовський, старший аналітик, Польський інститут міжнародних відносин (Польща).

 

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Думки та позиції викладені у цій публікації є позицією автора та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

 

Ця публікація також доступна на сайті видання газети “Сьогодні“.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!