Події
АНОНС: Публічна дискусія «Еволюція безпекового мислення Фінляндії щодо Росії»
26 березня 2024, 12:00

Центр «Нова Європа» організовує публічну дискусію за участі Катрі Пинньоніемі, голови Інституту досліджень російської безпеки імені Маннергейма Алексантері, Гельсінський університет та Національний університет оборони.

Тема: «Еволюція безпекового мислення Фінляндії щодо Росії».

Дата: 1 квітня 2024 року.

Час: 16:00.

Спікерка: Катрі Пинньоніемі, доцентка Гельсінського університету.

Модераторка: Катерина Зарембо, асоційована старша аналітикиня Центру «Нова Європа».

Робоча мова: англійська.

Онлайн трансляція відбудеться на сторінці Центру «Нова Європа» у Facebook.

Катрі Пинньоніемі є доцентом Гельсінського університету (Aleksanteri-institute) і керує кафедрою досліджень російської безпеки Маннергейма. Об’єднана професорська робота між університетом Гельсінкі та Національним університетом оборони була започаткована в серпні 2017 року.

Катрі Пинньоніемі очолює робочу професорську групу Маннергейма, присвячену вивченню стратегічної думки Росії та її наслідків для європейської безпеки. Вона також є членом дослідницької групи з вивчення Росії в Національному університеті оборони, відповідає за викладання та нагляд за дослідженнями щодо російської стратегії.

Раніше Катрі Пинньоніемі працювала старшим науковим співробітником Фінського інституту міжнародних відносин. Вона була гостьовим дослідником в Університеті Тарту, Естонія (2012), Шведському інституті міжнародних відносин, Стокгольмі (2016) та Центрі Вілсона, Інституті Кеннана, Вашингтон, округ Колумбія (2017). Вона є членом Науково-консультативної ради з питань оборони (MATINE).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!