Події
АНОНС: “Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей”
5 листопада 2019, 10:24

Центр “Нова Європа” запрошує Вас на презентацію унікального дослідження «Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей», підготовленого аналітиками Центру «Нова Європа» у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

«Євромапа» є першим всеохопним дослідженням поступу України на шляху до євроінтеграції. Це рейтинг областей України, складений на основі відповідності до індикаторів, які, на нашу думку, найбільш виразно відображають динаміку зближення окремих регіонів країни з ЄС. У цілому оцінка здійснювалась у восьми сферах за 34 індикаторами.

Під час заходу Ви дізнаєтесь:

  • яка область найбільш інтенсивно нарощувала експорт товарів на ринки ЄС в останні чотири роки;
  • які області отримали найбільше кредитної підтримки зі сторони ЄБРР і ЄІБ;
  • в якій області найменша різниця між заробітними платнями чоловіків та жінок;
  • за якими показниками Україна випереджає окремі члени-держави ЄС.

Захід відбудеться 11 листопада з 11.00 до 12.30. Початок реєстрації о 10.30.Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба візьме участь в обговоренні дослідження Центру «Нова Європа». До дискусії також долучаться дипломати країн-членів ЄС, відомі аналітики.

 

Для участі у заході просимо зареєструватись за посиланням:  http://bit.ly/Euromap_event

Для завершення реєстрації Ви маєте отримати лист-підтвердження від організаторів, де додатково буде вказано місце проведення заходу. Кількість учасників обмежена.

Захід відбудеться в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Захід є винятковою відповідальністю автора та не обов’язково відображає позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!