Події
Ключові меседжі Ігоря Жовкви під час Другого EU Accession Exchange Forum
3 жовтня 2023, 18:13

Пропонуємо Вашій увазі ключові меседжі заступника Керівника Офісу Президента України Ігоря Жовкви під час Другого EU Accession Exchange Forum:

  • Ми думаємо про перспективи і будемо спостерігати за процесом внутрішньої трансформації в ЄС, але є одна важлива річ. Якщо ці можливі трансформації почнуться, чи не вплинуть вони на швидкість і темпи вступу України до ЄС? Існує пастка, в якій може опинитись Україна. Якщо розпочнеться процес реформування інституцій в ЄС, процес вступу до нових країн, у тому числі України, може знову відкластися.
  • Зараз ми дійсно відчуваємо і розуміємо, що маємо повне право перебувати на наступному етапі переговорів про вступ.
  • Що дуже важливо, я впевнений, що Україна матиме сильний голос. У кожній столиці країн-членів Європейського Союзу розуміють, що без голосу України не можна обговорювати нічого, що стосується майбутнього ЄС. Нас уже враховують. Не де-юре, на жаль, але точно де-факто.

Запис Форуму: https://bit.ly/3F2kBOg

Форум організовано Центром «Нова Європа» у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Міжнародним фондом «Відродження», Інститутом європейської політики та реформ, Фондом Сороса в Грузії і Центром ліберальної сучасності, Німеччина. Європейська правда виступила медіа-партнером події. Форум відбувся за підтримки ЄС у рамках проєкту «Європейське відродження України», який реалізує Міжнародний фонд «Відродження».

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!