Події
Конкурс пропозицій на проведення загальнонаціонального соціологічного опитування в Україні
11 жовтня 2020, 11:25

ГО “Центр “Нова Європа” (далі по тексту Замовник) оголошує конкурс пропозицій на проведення загальнонаціонального соціологічного опитування в Україні “Опитування щодо зовнішньої політики України – 2020”. Дослідження проводиться в рамках проекту “Проект організаційного розвитку, спрямований на посилення стабільності та впливовості ЦНЄ”, що фінансується Міжнародним фондом “Відродження”.

Результатом конкурсу стане відбір організації (компанії, ФОП) (далі по тексту Виконавець), яка буде субконтрактором ГО “Центр “Нова Європа” та проведе загальнонаціональне соціологічне опитування в Україні (кількість респондентів 2 000) у листопаді 2020 року. Очікуваним продуктом є таблиці даних без аналітичного звіту. Очікуваний термін отримання продукту 20 листопада 2020 року.

Зацікавлені організації повинні надати інформацію щодо наступних пунктів на електронну адресу anastasiia.shtanieva@neweurope.org.ua:

  1. Коментарі щодо проекту анкети (у разі необхідності; Замовник надсилає проект анкети із запитом вартості організаціям, що можуть бути потенційно зацікавлені);
  2. Вартість опитуванння;
  3. Орієнтовні строки проведення опитування.

Термін надання інформації до 27 жовтня 2020 року.

Наша організація очікує на плідну співпрацю із організацією-субпідрядником з метою проведення опитування громадської думки щодо зовнішньої політики України. Сподіваємося, що Ви знайдете час для подання заявки на участь у цій цікавій і вкрай своєчасній роботі.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!