Ми у медіа
Хід зроблено. Росія підготувала новий удар по Україні
25 жовтня 2018, 10:58
автор: Сергій Солодкий

На сайті президента РФ опубліковано спеціальний указ Володимира Путіна про введення окремих економічних заходів щодо України. У документі прописано, що причина введення санкцій — відповідь на “недружні й такі, що суперечать міжнародному праву, дії Українипов’язані з введенням обмежувальних заходів щодо громадян і юридичних осіб Росії”.

Перший заступник директора центру “Нова Європа” Сергій Солодкий впевнений, що нічого нового у цьому документі немає.

“Нічого екстраординарного не бачу. Країна, яка почала проти України агресію, анексувавши територію і розпочавши бойові дії на Донбасі, через 5 років вводить санкції. З огляду на те, що вони зробили — не бачу тут нічого незвичайного”, — заявив Солодкий.

Міжнародник також додав, що Росія постійно шантажувала Україну, ще до початку бойових дій.

“Добре пам’ятаю економічний шантаж із боку Росії. Такий тиск був навіть за часів президенства Віктора Януковича, якого прийнято вважати проросійським. Згадайте літо 2013 року, коли Росія вводила торгові обмеження проти українських компаній… Це певний урок для нашого бізнесу, адже українська влада попереджала — російський ринок несе загрозу, їхня влада непередбачувана. Вітчизняним бізнесменам потрібно було давно шукати нові ринки”, — підкреслив Сергій Солодкий.

Повну версію матеріалу читайте на сайті видання “Обозреватель” 

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!