Ми у медіа
Переважна більшість українців – 73% – підтримують тиск з боку ЄС на Україну щодо виконання реформ
24 січня 2023, 15:58
автор: Маріанна Фахурдінова

 

«Українці свідомі того, що ціль євроінтеграції – покращити стандарти життя громадян, а не просто вступити в ЄС. Як показало опитування Центру «Нова Європа», переважна більшість українців – 73% – підтримують тиск з боку ЄС на Україну щодо виконання реформ».

На цьому наголосила аналітикиня Центру «Нова Європа» Маріанна Фахурдінова в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії.

Коментуючи можливість вступу України до ЄС за 5-7 років, аналітикиня зауважила, що такі темпи цілком імовірні за позитивного сценарію, однак є багато факторів, які на це впливають.

«Етап уніфікації законодавства України з ЄС є довготривалим і вимагатиме багато часу. А для того, щоб навіть почати цей процес, потрібне рішення про відкриття переговорів, яке є суто політичним. Тому тут є дуже багато моментів, які можуть впливати на темпи нашого руху до ЄС:  наскільки швидко держави-члени погодяться відкрити переговори, наскільки успішно і відповідально Україна сама буде впроваджувати необхідні реформи тощо», –  пояснила Маріанна Фахурдінова.

Повне інтерв’ю можна подивитись за посиланням.

Результати опитування українців щодо руху України до ЄС під час війни, проведенного на замовлення Центру «Нова Європа» можна знайти тут.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!