Ми у медіа
Планам Росії на ”другий Крим” знайшли розгромне пояснення
12 жовтня 2018, 13:36
автор: Сергій Солодкий

Плани Угорщини із введення військ на Закарпаття та окупацію частини території України — це всього лише фантазії Росії.

“Це тільки фантазії. Російські пропагандисти, очевидно, говорять те, що на думці в можновладців Росії, таким чином, судячи інших по собі, з одного боку. З іншого ж, таким чином прикривають і виправдовують свою агресію, мовляв, ми не одні такі, які можуть відхопити чиюсь територію”, — сказав у коментарі OBOZREVATEL перший заступник директора центру “Нова Європа” Сергій Солодкий.

До того ж, РФ вигідно підливати олію у багаття, намагаючись дестабілізувати ситуацію в Україні на тлі існуючого конфлікту між Києвом та Будапештом, вважає міжнародник.

“Моя позиція така: якими б не були непорозуміння між Будапештом та Києвом, вони не носять нездоланного характеру, рано чи пізно вони вирішаться… Я б інтерпретував те, що зараз відбувається, непорозумінням, яке в жодному випадку не призведе до зазіхання на територіальну цілісність Угорщини щодо України”, — пояснив він.

Солодкий наголошує, що Угорщина завжди підтримувала своїх громадян в інших країнах, але в неї немає планів зазіхати на чужу територію.

“Угорщина не має жодних таких планів. У тому, що Будапешт підтримує угорську діаспору, нічого дивного немає. Угорська влада завжди ставила в пріоритет захист прав закордонних угорців. І це стосується не тільки угорців в Україні, а й угорців фактично в усіх сусідніх країнах”, — додав він.

Оригінал матеріалу опублікований на сайті видання “Обозреватель” 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!