Ми у медіа
«Путін все ще може виграти, якщо Захід дозволить йому виграти», – Альона Гетьманчук
24 лютого 2023, 11:30
автор:

«Путін все ще може виграти, якщо Захід дозволить йому виграти. Це може статися безпосередньо, якщо західні лідери активно намагатимуться уникнути приниження Путіна, або опосередковано, якщо Україна вчасно не отримає потрібну їй зброю». 

Про це заявила директорка Центру «Нова Європа» Альона Гетьманчук у коментарі для Atlantic Council.

За словами Альони Гетьманчук, зараз Путін повністю налаштований виграти війну за будь-яку ціну, «але міжнародні партнери України все ще намагаються відправити в Україну лише 10% наявних танків Leopard 2. І це потрібно змінити».

«Більше не повинно бути жодних ілюзій щодо можливості миру в Європі, якщо вторгнення Путіна в Україну буде навіть частково успішним. Нестійке припинення вогню чи компромісна угода, нав’язана Україні, винагородить Путіна за його вторгнення та створить основу для наступної війни. Єдиний спосіб забезпечити стійкий мир – це рішуча перемога України», — наголосила Альона Гетьманчук. 

Експертка додає, що для того, щоб нарешті зупинити Путіна, потрібна набагато жорсткіша відповідь.

«Глибоко пригнічує те, що зараз розпочався вже другий рік геноциду в самому серці Європи, а перемога Росії все ще ймовірна. Сам факт того, що це навіть обговорюється, свідчить про повну неадекватність міжнародної реакції на російську агресію», — підкреслила директорка Центру «Нова Європа». 

Більше читайте англійською за посиланням.

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!