Події
«Нова Європа» серед кращих!
31 січня 2020, 18:14

Центр «Нова Європа» увійшов до рейтингу найкращих нових аналітичних центрів 2019  року відповідно до звіту «Global Go to Think Tank Index Report». Масштабний рейтинг щороку складає Інститут Лаудера Університету Пенсильванії.

 

Щиро дякуємо за високі оцінки, які ставили «Новій Європі» аналітики з усього світу. Докладатимемо і надалі максимальних зусиль для підготовки нових аналітичних документів, оперативних коментарів, актуальних заходів із залученням найбільш компетентних учасників.

 

Короткий перелік наших досягнень:

 

  • Минулого року статті та коментарі аналітиків «Нової Європи» з’являлися на шпальтах та в ефірах як українських, так і закордонних мас-медіа, з-поміж яких The New York Times, The Washington Post, Reuters, The Guardian, BBC, Forbes, Financial Times, Deutsche Welle, The Wall Street Journal, Foreign Policy, Newsweek та інші.
  • «Нова Європа» впроваджувала спільні проекти, ініціативи з відомими закордонними аналітичними центрами з США, Великої Британії, Німеччини, Італії. Лише кілька назв із довшого переліку – лондонський Chatham House, берлінський Institut für Europäische Politik, Atlantic Council зі США, Istituto per gli studi di politica internazionale з Мілана.
  • За останні п’ять років команда «Нової Європи» організувала понад десять навчальних візитів для впливових аналітиків, редакторів з країн ЄС і США. Завдяки цьому вдалося сформувати чисельний клуб друзів України, які отримали можливість готувати незаангажовані документи щодо нашої держави.
  • «Нова Європа» присутня також і в регіонах України – ми регулярно проводимо заходи в областях. Уже зовсім скоро розпочнеться серія нових регіональних дискусій про євроінтеграційні досягнення областей. За кілька днів обговорюватимемо наше унікальне дослідження «Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей» у Запоріжжі.
  • Пропонуємо також до Вашої уваги найкращі аналітичні матеріали центру за минулий рік: http://bit.ly/NEC_Top5-2019

 

Більше про рейтинг аналітичних центрів: http://bit.ly/31b3t49

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!