Події
“Нова Європа” у звіті служби досліджень конгресу США
7 лютого 2020, 16:09

Коли аналітика стає в нагоді!

Для аналітика розуміння того, що займаєшся чимось недаремно, приходить тоді, коли твої матеріали використовують для прочитання, цитування та ухвалення рішень.

У звіті Служби дослідження Конгресу США про американські санкції проти Росії посилаються на дослідження Центру «Нова Європа»:

“Санкції ЄС (та російські контрсанкції) спричинили фінансові витрати в певних галузях індустрій в деяких державах-членах ЄС, таких як Німеччина, Фінляндія та країни Балтії. Втім, загальний вплив на торгівлю ЄС видається обмеженим,” – пишуть автори, посилаючись на спільну аналітику Сергія Солодкого, Тетяни Левонюк та Катерини Зарембо.

У звіті надано вичерпний огляд застосування санкцій щодо Росії у зовнішній політиці США, проаналізовано еволюцію координації США з Європейським Союзом щодо санкційної політики Росії, а також подібності та відмінності між санкційними режимами США та ЄС. У звіті також оцінюються контрсанкції, які запровадила Росія, та економічний вплив санкцій на Росію на рівні національної економіки та окремих фірм.

Детальніше про дослідження Центру «Нова Європа» можна дізнатись тут.

Звіт Служби дослідження Конгресу тут.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!