Отримувач: ГО «Центр «Нова Європа»
Код ЄДРПОУ: 41193596
Рахунок № UA463007110000026002052677688 у Печерській філії АТ КБ Приватбанк
МФО 300711
Призначення платежу: “Благодійна пожертва на статутну діяльність”
Отримувач: ГО «Центр «Нова Європа»
Код ЄДРПОУ: 41193596
Рахунок № UA463007110000026002052677688 у Печерській філії АТ КБ Приватбанк
МФО 300711
Призначення платежу: “Благодійна пожертва на статутну діяльність”
“Інавгураційний” перший німецький сніданок у Києві – done!
Транзит влади у Німеччині, майбутнє головування ФРН у ЄС та прийдешня зустріч у Нормандському форматі у Берліні. Усі ці події дають підставу порефлексувати про майбутнє українсько-німецьких відносин, про які сьогодні і дискутували на першому німецькому сніданку “Українсько-німецькі відносини 2020: На що може розраховувати Україна?” українські експерти та урядовці за участі почесної гості Посла ФРН Анки Фельдгузен.
Захід став першим у низці німецьких сніданків у Києві, які і надалі регулярно організовуватиме Центр «Нова Європа» у партнерстві з Інститутом європейської політики. Німецькі сніданки є продовженням серії українських сніданків, які з 2017 року проводить у Берліні Інститут європейської політики. Ініціатива німецьких сніданків була розпочата з метою обговорення поглядів німецьких експертів та осіб, відповідальних за прийняття рішень щодо подій в Україні та Німеччині, та встановлення професійного діалогу між експертами обох країн.
З вітальним словом на заході до учасників звернулись Катрін Бьоттгер, директорка Інституту європейської політики, та Людмила Мельник, наукова співробітниця інституту. Модерувала дискусію директорка Центру “Нова Європа” Альона Гетьманчук.
На першому сніданку дискусанти охопили широкий спектр питань, що стосуються двосторонніх відносин:
Фото-звіт із заходу можна знайти тут.
Захід є частиною нового проекту «Німецько-українська мережа аналітиків» (GURN). GURN спрямований на створення німецько-української експертної мережі, посилення експертизи в аналізі політики та просування спільних проектів співпраці. GURN проводиться у тісній співпраці з Інститутом європейської політики (Берлін), Фондом Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва (Київ) та ініціативою з розвитку аналітичних центрів Think twice UA (Київ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!
Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!