Filter

Період:

Події
«Нова Європа»: думки українських інтелектуалів

У Львові під час Форуму видавців відбулась презентація збірки есеїв інтелектуалів «Нова Європа», ініційована Центром «Нова Європа» та «Видавництвом Старого Лева»

21 вересня 2018, 18:45
Анонс! Публічна дискусія «Відверто про Україну і ЄС. Як бачать євроінтеграцію херсонці?»

Центр «Нова Європа» та Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва запрошує жителів Херсона та області на зустріч-дискусію з Надзвичайним та Повноважним Послом Латвії в Україні та українськими експертами з питань євроінтеграції

19 вересня 2018, 09:10
«Ініціатива трьох морів»: проміжна ланка євроінтеграції для України?

«Ініціатива трьох морів» може стати проміжною ланкою інтеграції для України до Євросоюзу та НАТО, але задля цього Києву слід докладати більше активних дипломатичних зусиль у рамках даного проекту.

17 вересня 2018, 17:00
Анонс! Публічна дискусія «Відверто про Україну і ЄС. Як бачать євроінтеграцію одесити?»

27 вересня Центр «Нова Європа» представить в Одесі соціологічне опитування про ставлення українців до європейської інтеграції. Після презентації відбудеться публічна дискусія «Відверто про Україну і ЄС. Як бачать євроінтеграцію одесити?».

14 вересня 2018, 13:52
Безпека та євроінтеграція на Сході України: харківський вимір

Серед мешканців Харкова поступово зростає підтримка курсу України на зближення з Євросоюзом, однак при цьому значна частина харків’ян зберігає «мовчання», не висловлюючи публічно своїх зовнішньополітичних вподобань.

12 вересня 2018, 14:40
Коли кожен громадянин важить: ізраїльський досвід соціальної інклюзії для України

Ремарки виступу Аріель Родаль-Шпілер, колумністки, співробітниці  Міждисциплінарного центру в Герцлії (IDC Herzliya), на конференції «Досвід державотворення Ізраїлю: уроки для України»

27 липня 2018, 16:28
Сучасна армія: що Україна може запозичити з досвіду Ізраїлю?

Головні тези спікерів Сесії №6 «Оборона та інновації: досвід Ізраїлю» конференції «Досвід державотворення Ізраїлю: уроки для України»

26 липня 2018, 10:21
Підтримка інновацій: досвід Ізраїлю для України

Головні тези спікерів Сесії №5 «Ізраїль: досвід підтримки інновацій» конференції «Досвід державотворення Ізраїлю: уроки для України»

25 липня 2018, 10:01
Взаємодія з діаспорою: як Україна може використати досвід Ізраїлю?

Головні тези спікерів Сесії №4 «Ізраїльський досвід взаємодії з діаспорою» конференції «Досвід державотворення Ізраїлю: уроки для України»

20 липня 2018, 12:16