Проєкти
Молодь України 2017
18 жовтня 2017, 12:06

Спільний проект Фонду ім. Фрідріха Еберта та Центру “Нова Європа” з дослідження поглядів та оцінок сучасної української молоді. Опитування ґрунтується на методології “Shell Youth S tudy”, яке проводиться у Німеччині з 1953 року. Аналогічні дослідження вже проводилися серед балканських країн, країн Південного Кавказу та Центральної Азії.

Нашою метою було з’ясувати ставлення та очікування української молоді щодо ситуації в Україні, конфлікту з Росією, свого майбутнього, освіти, кар’єри, сім’ї та багато іншого.

Опитування було проведене у липні-серпні 2017 року. Вибірка  становить 2000 респондентів у віці 14-29 років та є репрезентативною населенню України цієї вікової групи за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту (без урахування населення АР Крим та непідконтрольних територій Донецької та Луганської області). Опитування проведене методом особистого інтерв’ю вдома у респондента. Теоретична похибка не перевищує 2,2%. Окрім кількісного опитування, в межах дослідження також було проведено 4 фокус-групи з молоддю 18-29 років в у Львові, Одесі, Харкові та Чернігові.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!