Події
ШУКАЄМО ВІЗІЮ НОВОЇ ЄВРОПИ. ДОЛУЧАЙТЕСЯ!
18 січня 2018, 15:11

Центр «Нова Європа» оголошує масштабну ініціативу з підготовки візії майбутнього Європейського континенту.

Минулий рік ознаменувався тим, що низка європейських лідерів оприлюднили своє бачення майбутньої Європи. Лідери Франції, Великої Британії, керівники євроінституцій змальовували контури Нової Європи, кожен виступав із інтересів своєї держави.

Яким є бачення України щодо свого місця і ролі в Новій Європі? Чи коректними є нинішні підходи до втілення європейської інтеграції?

Аналітики Центру «Нова Європа» оголошують початок ініціативи з підготовки візії Нової Європи з позиції України. #NewEuropeVision

Важливо, аби цей документ став дороговказом для українців. Саме тому він не може бути підготовлений одним-двома авторами без урахування думок ширшої аудиторії. Ми братимемо до уваги підходи тих, хто сьогодні приймає рішення у сфері євроінтеграції; ми проаналізуємо думки і критиків цих підходів; ми ознайомимо українців із баченнями лідерів громадської думки; і головне – для нас є важливим залучення кожного українця, чия думка може вплинути на формування успішної європейської моделі для України.

Для цього аналітики Центру «Нова Європа» разом із представниками неурядового сектору, європейськими дипломатами здійснять турне містами України, аби обговорити майбутню візію. 

Готовий документ-візія Нової Європи ми оприлюднимо під час Форуму Нової Європи у Києві. Пізніше представимо його в Брюсселі, столицях країн-членів ЄС.

Ми запрошуємо кожного українця висловитися уже сьогодні з приводу того, якою має бути Нова Європа – яку роль в ній відіграватиме Україна. Це необов’язково має бути багатосторінковий аналітичний допис, достатньо навіть однієї лаконічної ідеї. Автори найбільш оригінальних, найбільш корисних пропозицій візьмуть участь в підсумковій презентації – зможуть представити свої думки перед українськими можновладцями, дипломатичним корпусом, журналістами.

Тих, хто хоче долучитися до ініціативи, запрошуємо зголоситися, надіславши листа на адресу info@neweurope.org.ua . Просимо вказувати тему листа «Візія Нової Європи». 


#NewEuropeVision


Ця ініціатива була представлена Центром «Нова Європа» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст прес-релізу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!