Стажери

Тетяна Левонюк – бакалавр зі спеціальності “Міжнародні відносини” Білоруського державного університету (Факультет міжнародних відносин), з вересня 2017 року навчається на магістерській програмі “Зовнішня політика”  Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка. Під час навчання на бакалавраті брала участь у багатьох семінарах, тренінгах та освітніх проектах, має досвід громадської діяльності.

Володіє англійською та французькою мовами, вивчає іспанську та корейську.

Дослідницькі інтереси: Європейський Союз, європейська політика України, зовнішня політика Франції, відносини НАТО – ЄС, Східна Європа, Організація Об’єднаних Націй.

Період стажування: квітень – вересень 2018 року.

«Завдяки конкурсу “Стажування студентів вищих навчальних закладів на базі аналітичних центрів” я отримала можливість  пройти стажування у Центрі “Нова Європа”.  Вибір місця стажування був від самого початку визначений, оскільки серед усіх запропонованих центрів саме тематика досліджень Центру “Нова Європа”, його пріоритетів і методів роботи – це те, що мені було найближче по дослідницьким інтересам. Крім того, це прекрасне середовище для професійного зростання, адже організація займається саме  проблемами зовнішньої політики України, поширенням знань про ЄС в Україні та навпаки. Тому стажування в Центрі “Нова Європа” – це унікальна можливість для мене отримати свій перший досвід роботи за фахом, і я щиро вірю,  що  “Нова Європа” стане потужною силою, яка зможе допомогти українському суспільству зробити крок в сторону свого європейського майбутнього»

Сніжана Дяченко – студентка магістерської програми з історії Національного університету “Києво-Могилянська академія”. За програмою мобільності Erasmus+ протягом одного семестру навчалася в Центральноєвропейському університеті в Угорщині. Учасниця Асоціації випускників Єврошколи (EU Study Days).

Завдяки перемозі в конкурсі “Стажування для студентів в аналітичних центрах”, що є компонентом “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні” Міжнародного фонду “Відродження”, отримала можливість протягом 6 місяців стажуватися в Центрі “Нова Європа” в якості молодшої аналітикині.

Дослідницькі інтереси: історія Центрально-східної Європи ХХ ст., сучасна міжнародна політика (зокрема, зовнішня політика ЄС, відносини України з ЄС), транснаціональна міграція.

Період стажування: квітень – вересень 2018 року.

«Для мене, як для студентки, стажування в Центрі “Нова Європа” видається своєрідним трансформаційним трампліном. По-перше, це унікальна нагода долучитись до професійного середовища експертів-міжнародників, які сприяють європейським змінам в країні і разом з тим розтлумачують суспільству складні політичні рішення. По-друге, це можливість отримати добрий “вишкіл” з якісного аналітичного опрацювання різних аспектів українсько-європейських відносин, формулювання слушних висновків і порад для реформування і вдосконалення українських політичних та соціальних реалій. Таким чином, стажування в Центрі “Нова Європа” – це, перш за все, можливість стати частиною того середовища, яке віддає свої інтелектуальні здібності на службу якісним змінам в Україні»

Олександра Панова – спеціальний кореспондент телерадіокомпанії «Суспільне мовлення». Випускниця Києво-Могилянської академії за спеціальністю «Політологія: Німецькі та європейські студії». Випускниця університету імені Фрідріха Шиллера (Йена, Німеччина) за тією ж спеціальністю. Випускниця сертифікатної міждисциплінарної програми з антикорупційних студій від ACREC та Києво-Могилянської академії. Учасниця Гарвардської моделі ООН 2018 в Панама-Сіті.

Дослідницькі інтереси: виборча поведінка, українська партійна система, електоральна волатильність, партійна ідентифікація виборця.

Період стажування: листопад – грудень 2018 року