Події
“Нова Європа” зустрілася з кандидатами в депутати до Європарламенту
15 квітня 2024, 10:30

Сергій Солодкий, перший заступник директора та Катерина Зарембо, асоційована старша аналітикиня Центру «Нова Європа» зустрілися з кандидатами в депутати до Європейського Парламенту від пан’європейського руху та політичної партії Volt Europa (візит делегації відбувся минулого тижня 7-11 квітня 2024 року).

Майбутні європейські законотворці передовсім цікавилися ситуацією на полі бою, нагальними потребами України, оцінкою останніх ініціатив європейських лідерів (зокрема, щодо відправки військ) та ін. Експерти «Нової Європи» під час зустрічі представили аналітичні документи центру, які відповідали на значну частину запитань політиків.

Зокрема, йдеться про експертну підбірку аргументів під назвою «Топ-8 потенційних геймченджерів. Які ініціативи міжнародних партнерів наблизять перемогу України», а також про дискусійну записку «Формула безпеки «НАТО Плюс. Аналіз найбільш обговорюваних безпекових моделей України».

Нагадаємо, вибори до Європейського Парламенту відбудуться 6-9 червня 2024 року.

Головна мета візиту майбутніх євродепутатів – посилити знання про взаємопов’язані безпекові, економічні і політичні інтереси між Україною і ЄС. Цей візит, як вважають представники делегації, створює платформу для представлення українських інтересів у ході виборів до Європейського Парламенту, результати яких матимуть критичне значення для тривалої підтримки європейського майбутнього України. До делегації входили політики з Нідерландів, Німеччини, Іспанії, Італії та інших країн.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!