Події
Центр «Нова Європа» представив свої стратегічні пріоритети
20 квітня 2018, 14:08

У четвер, 19 квітня Центр «Нова Європа» представив стратегічні пріоритети на 2018-2020 роки для своїх партнерів.

Презентація відбулася у рамках нового формату аналітичного центру – Клубу Центру «Нова Європа». Він дозволяє у неформальній атмосфері обговорити подальший розвиток організації, вислухати ключових партнерів, на яких напрямках варто зосередитися. До обговорення майбутнього організації долучилися представники МЗС, Верховної Ради, Адміністрації Президента України, колеги з інших аналітичних центрів, численні закордонні посли, журналісти, представники донорських організацій.

Захід відбувся у Будинку митрополита, що розташований на території Національного заповідника «Софія Київська». Директорка Центру «Нова Європа» Альона Гетьманчук із цього приводу наголосила: «Місце було обрано не випадково – святе місце, з якого, власне, починалась європейська Україна. І не лише в контексті династичних зв’язків чи торговельних відносин, але і в правовому сенсі. Із цього місця ми черпаємо європейську енергетику».

Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Олександр Сушко у свою чергу зауважив: «Для нас не було питання, чи підтримувати цю організацію. Мені здається, що Центр «Нова Європа» – чи не найефективніший стартап в Україні в сфері аналітичних центрів. Я не знаю жодного іншого прикладу, аби центр, створений хоч і не на порожньому місці, фактично за півроку підтвердив своє місце в Україні серед лідерів».

Презентація стратегічних пріоритетів Центру “Нова Європа” на 2018-2020 роки 

Також до вашої уваги фото із місця проведення заходу, повний фоторепортаж можна побачити тут.

Захід відбувся у рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, а також за підтримки Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Зміст новини є винятковою відповідальністю Центру “Нова Європа”, Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США, Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи від-критого суспільства для Європи (OSIFE).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!