Події
Центр «Нова Європа» увійшов до рейтингу найбільш фінансово прозорих аналітичних центрів
17 липня 2018, 10:41

Центр «Нова Європа» увійшов до рейтингу найбільш фінансово прозорих аналітичних центрів світу. Про це свідчить звіт щодо фінансової прозорості 92 аналітичних центрів з 24 держав світу, опублікований 17 липня Transparify.

ЦНЄ отримав відзнаку «5 зірок», що означає найвищий рівень фінансової прозорості. Лише шість українських організацій отримали найвищий бал транспарентності, а з-поміж європейських аналітичних центрів не-членів ЄС таких лише 12. Відзнака «5 зірок» свідчить, що організація публікує повну інформацію щодо всіх своїх донорів, чітко зазначає обсяги та джерела фінансування конкретних проектів. Всього у 2018 році рейтинг «5 зірок» отримали 67 організацій по всьому світу.

З повним текстом звіту «Як змінилася прозорість аналітичних центрів в 2018 році?» можна ознайомитися тут.

Кожну організацію оцінювали два експерта (незалежно один від одного) на основі опублікованої у відкритому доступі фінансової інформації. Вони перевіряли наявність на інтернет-сайті організації даних щодо обсягів та джерел фінансування, а потім присуджували їй певну кількість зірок (від 0 до 5) залежно від типу і ступеня наданої інформації.

Дослідження проводилося в період з 1 травня по 10 червня 2018 року.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!