Події
Центр «Нова Європа» здійснив адвокаційний візит до Франції
13 листопада 2023, 13:32

Команда Центру продовжує практику адвокаційних візитів до європейських столиць. Минулого тижня у фокусі був Париж.

«Це наш вже третій адвокаційний візит до Франції з моменту отримання статусу кандидата, і кожного разу дуже приємно відзначати ті позитивні зміни, які тут відбуваються у сприйнятті майбутнього членства України як в ЄС, так і в НАТО», – розповіла Альона Гетьманчук, директорка Центру «Нова Європа».

Протягом трьох днів Альона ГетьманчукЛеонід Літра (Центр “Нова Європа”) та Олена Галушка (ICUV – International Centre for Ukrainian Victory) мали численні зустрічі у МЗС Франції, Міноборони та Генштабі (керівниками всіх управлінь, які опікуються континентальною Європою, політичним плануванням, ЄС та НАТО), в Єлісейському палаці (з дипломатичним радником Президента Франції Бертрандтом Бушвалтером), у Національних зборах (Головою міжпарламентської групи дружби Україна-Франція), зі спецпредставником Президента Франції з відбудови України Пʼєром Хейлбронном, авторитетними безпековими експертами (включно з професором Франсуа Хезбурном), колумністами провідних видань (Le Monde, Le Figaro), партнером Центру у Франції IFRI, взяли участь у Паризькому мирному форумі.

Окремий фокус дискусій під час адвокаційного візиту був приділений вступу України до НАТО та конфіскації російських активів.

«Роль Франції у найближчі роки для України може бути важливішою, аніж багато хто в Києві та інших столицях світу наразі усвідомлює. Причому не тільки в питаннях вступу до ЄС, але й НАТО, спільного оборонного виробництва тощо», – підсумувала Альона Гетьманчук.

Адвокаційний візит до Франції здійснений Центром «Нова Європа» у партнерстві з ICUV (International Centre for Ukrainian Victory) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!