Події
ЦНЄ на Форумі центральноєвропейської ініціативи в Римі
11 жовтня 2019, 17:30

«Мобільність молоді – це реальність, яку ми маємо враховувати. У випадку України головною причиною еміграції талановитої молоді все ще є низький рівень життя, що включає не лише заробітну плату, але й систему охорони здоров’я, соціальний захист тощо. З іншого боку, після Революції гідності та початку війни на Сході України цінність політичної стабільності також зросла».

Аналітикиня Центру «Нова Європа» Тетяна Левонюк взяла участь у Форумі центральноєвропейської ініціативи в Римі та виступила як дискусант на панелі “Мобільність та зайнятість молоді”.

Форум мав на меті стимулювати відвертий діалог між регіональними експертами з різним бекграундом для обміну ідеями, виділення нових форм регіонального співробітництва та надання рекомендацій щодо того, як Центральноєвропейська ініціатива може сприяти  більш справедливому розвитку економічних тенденцій в країнах-членах.

Серед головних питань, обговорених на форумі:

  • Як мобільність може стати однією з багатьох можливостей для країн -учасниць Центральноєвропейської ініціативи?
  • Яку політику повинні просувати окремі уряди, щоб збалансувати зайнятість та мобільність молоді?
  • Які політики у сфері молодіжного підприємництва реалізуються на національному рівні?
  • Як знайти баланс між конкуренцією, публічною політикою та сучасним підприємництвом?

Форум організовано Istituto Affari Internazionali у партнерстві Central European Initiative та з Італійським міністерством закордонних справ та міжнародної співпраці.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!