Події
ЦНЄ визначив свій порядок денний на 2018 рік
19 грудня 2017, 12:34

Центр «Нова Європа» провів опитування серед офіційних осіб, українських та іноземних експертів, дипломатів, журналістів та громадських діячів для оцінки роботи організації та визначення пріоритетних напрямків діяльності на наступний рік.

На думку наших колег та партнерів, ЦНЄ варто зосередитися на розробці рекомендацій з метою посилення ефективності зовнішньої та безпекової політики України (47%), а також роз’яснювальній кампанії щодо ситуації в Україні закордоном (47%).

Респонденти також зазначили важливість продовжувати роботу з посилення безпекової та оборонної політики України (зокрема, у сфері співпраці з НАТО) (36%) та виховання молодого покоління дипломатів і аналітиків з питань зовнішньої політики (35%).

Опитування показало високий рівень довіри до команди ЦНЄ – нам довіряють 89% опитаних, з них 35% заявили про “дуже високий” рівень довіри.

Крім того, оцінюючи різні критерії діяльності, респонденти передусім відзначили незалежність аналітичного центру (70% поставили найвищу оцінку), репутацію його експертів та високу якість досліджень (68% і 69% відповідно).

Майже одностайно (96%) респонденти заявили про актуальність місії та стратегічних пріоритетів ЦНЄ.

Місія Центру «Нової Європи» полягає в розробці аналітичних досліджень та здійсненні проектної діяльності для просування європейських стандартів та практик в Україні, а також для збереження підтримки лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО європейської та євроатлантичної перспективи України.

Наші стратегічні пріоритети: посилення ефективності зовнішньої та безпекової політики України”; комунікація європейського та євроатлантичного вибору в Україні та комунікація України у Європі та США.

 

Опитування проводилось у рамках визначення порядку денного ЦНЄ на 2018 рік. Всього участь в опитуванні взяли 162 особи.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!