Події
Анонс! “Українське “покоління Z”: надія чи zрада?” Опитування
7 жовтня 2017, 11:34

22 листопада, до річниці початку Революції гідності, Центр “Нова Європа” презентує результати всеукраїнського опитування молоді “Українське “покоління Z”: надія чи zрада?”, проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення ЦНЄ та за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта.

Захід відбудеться з 11.00 до 12.30 в готелі Hyatt Regency Kyiv за адресою вулиця Алли Тарасової 5. О 10.00 на вас чекатиме ранкова кава.

Нашою метою було з’ясувати погляди та очікування української молоді щодо ситуації в Україні, конфлікту з Росією, свого майбутнього, освіти, кар’єри, сім’ї та багато іншого. Опитування ґрунтується на методології “Shell Youth Study”, яке проводиться у Німеччині з 1953 року. Аналогічні дослідження також проводилися серед балканських країн, країн Південного Кавказу та Центральної Азії.

Опитування було проведене у липні-серпні 2017 року. Вибірка становить 2000 респондентів у віці 14-29 років та є репрезентативною населенню України цієї вікової групи. Опитування проведене методом особистого інтерв’ю вдома у респондента. Окрім кількісного опитування, було проведено 4 фокус-групи з молоддю 18-29 років у Львові, Одесі, Харкові та Чернігові.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!