Ми у медіа
Членство без блату: як Україні боротися із перешкодами на шляху до вступу до ЄС
4 липня 2023, 12:16
автор: Альона Гетьманчук

 

“Найбільша підтримка в контексті вступу України до ЄС з усіх досліджуваних європейських країн відчувається в Італії. Найбільш вибагливою країною щодо руху України до ЄС залишаються Нідерланди. Доволі стриманою щодо оцінок Єврокомісії є і Німеччина. Щодо Франції, то незважаючи на традиційну позицію Парижа щодо “поглиблення, а не розширення ЄС”, бачення цієї країни щодо майбутнього членства України в Євросоюзі змінюється на більш сприятливе для нас”.

Альона Гетьманчук, директорка Центру «Нова Європа», на сторінках видання “Європейська правда” ділиться другим фрагментом аналітичного звіту. Документ підготовлений на основі низки адвокаційних візитів представниками Центру до країн ЄС: Франції, Італії, Німеччини та Нідерландів, а також до Сполучених Штатів Америки (переважно за підтримки Міжнародний фонд “Відродження“).

Експерти Центру спробували проаналізувати та підсумувати настрої та наративи у цих країнах, щоб краще зрозуміти, де Україні – як офіційному Києву, так і представникам експертного середовища – потрібно докласти додаткових зусиль, а де – дещо змінити підходи.
Хто з провідних країн ЄС найбільше підтримує вступ України? І які завдання для Києва можуть з’явитися на додачу до “домашнього завдання” з 7 реформ? Детальну аналітику читайте за лінком – https://bit.ly/46xpefG

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!