Ми у медіа
«Візит президента Байдена до Києва сьогодні таким «три в одному» і є: і символом, і сигналом, і результатом одночасно», – Альона Гетьманчук
21 лютого 2023, 11:44
автор: Альона Гетьманчук

«Візит президента Байдена до Києва сьогодні таким «три в одному» і є: і символом, і сигналом, і результатом одночасно».

Так директорка Центру «Нова Європа» Альона Гетьманчук к своєму блозі для LIGA.net прокоментувала візит президент США Джо Байдена до Києва, який відбувся 20 лютого 2023 року.

За її словами, цей візит став «символом підтримки України і її демократії, про яку Байден окремо згадав. Сигналом того, що США націлені продовжувати й надалі підтримку України. І результатом того, що українсько-американські відносини трансформуються у справжнє союзництво – ще не оформлене юридично, але вже з чіткими політичними контурами».

«Візит президента США до Києва у настільки критично важливий і водночас складний момент війни хотілось би також розглядати і як готовність Байдена політично інвестувати в перемогу України», додал Альона Гетьманчук.

«Враховуючи його намір переобиратися на ще один президентський термін, це була б неймовірно корисна інвестиція і для України, бо примусила б Білий дім працювати на реальну перемогу України більше, аніж на уникнення примарної третьої світової війни (сприйняття війни Росії як боротьби демократії з авторитаризмом, звісно, мотивує, але боротьба за Білий дім здатна мотивувати не менше)».

Більше читайте за посиланням.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!