Ми у медіа
Майбутнє під знаком Трампа
22 квітня 2024, 15:00
автор: Альона Гетьманчук

 

«Маємо бути готовими до того, що за президентства Трампа підтримку Штатів доведеться знову купувати. Ми вже проходили цю модель за його попередньої каденції».

Альона Гетьманчук, директорка Центру “Нова Європа”, поділилась власними думками щодо наступної можливої каденції Дональда Трампа. Поява нового старого президента у Білому Домі викликає збентеження ледь не у всіх світових столицях, які так чи інакше пов’язані з Вашингтоном. Особливо це стосується Києва, для якого допомога США дуже важлива у війні з Росією.
За останні півроку Україна стала фактично заручницею передвиборчих перегонів між двома ключовими кандидатами від республіканців та демократів. «Поки Україна буде перебувати в ситуації, коли кандидатами є Трамп або Байден, ми будемо заручниками їхнього емоційного сприйняття нашої країни», додала Альона Гетьманчук.
Інші важливі питання, які можуть виникнути у разі повернення Трампа:
  • якою буде підтримка України у протистоянні агресії Росії (є думка два протилежні сценарії);
  • позиція США щодо своєї ролі у Альянсі;
  • сприйняття КНР, а не Росії, в якості більшої загрози.
Видання New Voice разом з іноземними та вітчизняними експертами намагалось розібратися, що очікувати Україні в разі перемоги Дональда Трампа на чергових президентських виборах.

Більше подробиць за лінком.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!