Події
Німецько-український сніданок у Києві
25 квітня 2024, 13:00

25 квітня у Києві відбувся німецько-український сніданок «Українсько-німецька співпраця: актуальний стан та можливості для посилення підтримки України». Захід був організований Центром «Нова Європа» у партнерстві з Інститутом європейської політики (IEP), Берлін, під патронатом Посла Федеративної Республіки Німеччина Мартіна Єґера.

Вітальне слова на початку заходу прозвучало від директорки Центру «Нова Європа» Альони Гетьманчук.

Запрошеними спікерами стали:

  • Мартін Єґер, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні;
  • Патрік ГайнеманнАдвокат, Член Комітету з питань конституційного права Федеральної асоціації адвокатів Німеччини.

 

Експерти у неформальній атмосфері обговорили широке коло питань: від підтримки України Німеччиною в протидії російській агресії загалом до можливостей конфіскації російських активів.

 

Фотозвіт з події тут.

Німецько-український сніданок – це унікальний формат експертних зустрічей, який проводиться у Берліні та Києві. Це продовження серії «Німецьких сніданків» у Києві з 2020 року та «Українських сніданків» у Берліні з 2017 року.

Захід відбувається в межах проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом IEPЦентру «Нова Європа»Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Cedos і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!