Події
Німецько-український сніданок у Києві
5 липня 2024, 13:14

5 липня у Києві відбувся німецько-український сніданок «Перед самітом НАТО. На що очікувати?». Захід був організований Центром «Нова Європа» у партнерстві з Інститутом європейської політики (IEP), Берлін, під патронатом Посла Федеративної Республіки Німеччина Мартіна Єґера.

 

Вітальні слова на початку заходу прозвучали від Анни Йон, політичної радниці, Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Лаури Крістоф, керівниці проєктів, наукової співробітниці Інституту європейської політики, Берлін.

Запрошеним спікером став:

  • Штефан Бішофф, Головний політичний радник депутата Бундестагу Робіна Вагенера (голови парламентської групи дружби «Німеччина-Україна»).

Експерти у неформальній атмосфері обговорили широке коло питань: від підтримки України Німеччиною в протидії російській агресії загалом до питань членства України в НАТО.

 

Фотозвіт з події тут.

Німецько-український сніданок – це унікальний формат експертних зустрічей, який проводиться у Берліні та Києві. Це продовження серії «Німецьких сніданків» у Києві з 2020 року та «Українських сніданків» у Берліні з 2017 року.

Захід відбувається в межах проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом IEPЦентру «Нова Європа»Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Cedos і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!