Річні звіти
Річний звіт 2017 року
30 січня 2018, 17:00

ПОЧАТОК НОВОЇ ЄВРОПИ

Початок нової справи – це завжди виклик. Створення Центру «Нова Європа» – не зовсім початок, а швидше амбітне продовження раніше розпочатої справи в рамках Інституту світової політики. Тому, можливо, команді нової організації вдалося з більшою легкістю подолати проблеми, перед якими постають справжні першопрохідці.

Нам було легше, бо ми були і залишаємося командою однодумців, які самовіддано  докладають своїх інтелектуальних зусиль для зовнішньополітичних успіхів держави.

Нам було простіше створювати новий аналітичний центр, бо ми відчували підтримку своїх друзів в аналітичних, політичних, дипломатичних, донорських колах фактично з першого дня існування.

Нам було менш складно, бо ми усвідомлювали місію і бачення, заради яких втілюватимемо свої ініціативи.

Цей звіт демонструє, що, попри те, що наша команда працює зараз в організації з іншою назвою, темпи і якість нашої робити залишаються такими ж високими. Ми ніколи не поступалися перед викликами, розуміємо перешкоди, які стоятимуть перед нами під час досягнення поставлених завдань. Але ми впевнені, що подолаємо і них, бо відчуваємо підтримку, довіру.

У новий рік ми входимо з новим Стратегічним планом на наступні три роки, який сфокусований на трьох головних пріоритетах: посилення ефективності зовнішньої і безпекової політики України, збереження європейського і євроатлантичного курсу України, просування інтересів держави на міжнародній арені.
2017 рік став початком Центру «Нової Європи».

Ми зробимо все можливе, аби наступні роки стали початком і Нової Європи в ширшому сенсі – безпечної, заможної, без розподільчих ліній. Наша мета – Нова Європа, де перемагатимуть не меркантильність і політична доцільність, а верховенство права, рівність, взаємоповага.  Україна буде невід’ємною частиною
цієї Нової Європи.

Альона Гетьманчук,
Директорка,
Центр «Нова Європа»

Повний звіт можна завантажити тут

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!