Президентські вибори в Україні у розпалі, непередбачувані та напружені. Тому, хто стане Президентом, доведеться мати справу з цілим рядом викликів, включаючи врегулювання російсько-українського конфлікту та сприяння імплементації комплексної програми реформ. Відтак, важливо розуміти, чого інші держави очікують від майбутнього Президента України. Від цього може залежати підтримка держави на міжнародній арені. Продовжуючи рубрику “Нова Європа” цікавиться, Центр “Нова Європа” звернувся до відомих закордонних аналітиків із таким питанням: Що ви очікуєте від майбутнього Президента України як у внутрішній, так і у зовнішній політиці?
У цьому аналітичному коментарі ви можете ознайомитися з аргументами таких експертів: Штефан Вольф, Професор міжнародної безпеки в Університеті Бірмінгема, Велика Британія; Едвард Лукас, Перший Віце-президент Центру аналізу європейської політики (CEPA), США; Селін Маранж, Науковий співробітник, Інститут стратегічних досліджень (IRSEM), Франція; Констанце Ака, Старший проектний менеджер, науковий співробітник, Інститут європейської політики, Німеччина; Мартін Стейн, Старший проектний менеджер, науковий співробітник, Інститут європейської політики, Німеччина; Крістіна Герасімов, Науковий співробітник, Центр Роберта Боша в питаннях країн Центральної та Східної Європи, Росії та Центральної Азії при
Німецькій раді з міжнародних відносин (DGAP), Німеччина.
Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Думки та позиції викладені у цій публікації є позицією автора та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).